Фільми українською без реклами

2020

У цій підбірці ви знайдете всі фільми 2020 року, які нещодавно з’явились у світовому кінопрокаті. Новинки кіно українською потішать запеклих кіноманів та цінителів жанру. Тут ви зможете знайти кіно для хорошого вечора.
Попри те, що чимало вартих уваги стрічок так і не з’явилось у прокаті в намічений період, у цій категорії знайдуться фільми для любителів будь-якого із жанрів кіно. Наприклад, фільми 2020 драми - “Поклик предків”, “Судити по совісті” та “Поза грою”. Кожен із цих фільмів розповідає унікальну історію та захоплює з перших хвилин.
Крім того, серед новинок опинилось продовження серії комедійних фільмів-бойовиків про “поганих хлопців” - Майка Лоурі та Маркуса Бернета, які борються зі злочинністю. Однак цього разу, не зважаючи на роки співпраці, напарники не можуть дійти згоди в одному питанні, яке може поставити під загрозу успіх чергової місії.
Поціновувачам жахів та трилерів сподобаються фільми 2020 українською, сюжети яких розповідають про моторошні та дивні події. Усім, хто хоче відчути холодок на шкірі та адреналін у крові варто переглянути “Людина-невидимка”, “Під водою” або “Прокляття”.
Не розчарують нові фільми цього року і прекрасну половину людства, адже на наших екранах з’явився фільм “365 днів”, який чи не з перших днів завоював любов та увагу глядачів.
Отож, залишилось лише обрати фільм, який сподобався вам найбільше, взяти улюблену їжу і насолоджуватись переглядом новинок 2020 онлайн.

Розгорнути ▼