Популярні мультфільми

Популярні мультфільми, що входять у топ усіх сайтів та ресурсів не дарма посідають свої місця та отримують рекомендації критиків і глядачів.
Мультиплікація вже давно розширила коло глядачів. Сьогодні мультфільми заворожують не лише дітей — більшість дорослих так само із радістю переглядають новинки. Така популярність цілком виправдана, адже мультфільм вже давно став самостійним мистецтвом. З року в рік глядачі усіх вікових груп одні популярні мультики замінюються іншими, або ж опиняються на рівні із легендами минулих років.
Разом із тим, крізь роки можна простежити не лише зміну сюжетів й героїв, але й відмітити прогрес графічної та анімаційної складової. Разом із новими героями, новими історіями, глядач отримує естетичне задоволення від ідеально продуманих персонажів, чудових краєвидів та загалом ходу сюжету, адже в мультфільмі художники та мультиплікатори можуть відтворити будь-яку сцену, по справжньому показуючи магію технологій.
Кращі мультфільми, які справді варті перегляду не залежно від віку, ви можете знайти у цій підбірці. Сайт постійно поповнюється визнаними глядачами та критиками новинками, які принесуть безліч позитивних емоцій та навчать важливих істин, не забуваючи, звичайно, про веселощі.
Одним із мультфільмів, який майже завжди фігурує у рекомендаціях та входить у перелік кращих мультфільмів всіх часів — це “Коко”. Цей зворушливий нестандартний мультик про хлопчика, якому випала можливість відвідати позаземний світ не залишить байдужим нікого. Попри похмуру тематику, мультфільм вийшов світлим та позитивним. Саме він покаже дитині, що стосунки між рідними іноді бувають не простими, але сім’я — це одна із найважливіших речей у житті кожного.
У цей перелік входять також мультфільми: “Вперед і вгору”, “Зоотрополіс”, “Історія іграшок”, “ВОЛЛ-І” та багато інших.

Розгорнути ▼